Truputis info apie miego treniruotes

Paskelbta 2008-06-26
1 min. skaitymo

Šiandien radau neblogos informacijos apie miego treniruotes ir jo naudą. Žemiau pateikiu nuorodas:

miego nauda (20 minučių miegas geriau nei kavos puodelis);

keletas patarimų kaip greičiau užmigti, dar keli ir štai dar čia (tai aktualu propaguojant überman polifazinę dienotvarkę);

ir pabaigai dar vienas, įdomesnis, resursas.

Na o mano dienotvarkė pastarosiomis dienomis buvo gana įdomi. Kaip ir rašiau, miegojau beveik grižtai pagal grafiką, išskyrus vietoj 12:00 buvo 13:00. Na, o vėliau, buvo taip: jau šiandien, ~1:20 pasijutau laaaabai pavargęs, todėl nuėjau miegoti ir miegojau iki 7:30. Kaip vėliau paaiškėjo, tai tik į gerą, kadangi dėl neplanuotai susiklosčiusios darbotvarkės ir nenumatytos situacijos neturėjau galimybės miegoti iki pat 16:00. Tačiau 16:00 miegą praleidau, o 20:00 jau nebegalėjau praleisti, nes organizmas pasakė-miegam! Planuoju ir tikiuosi toliau tęsti pradėtą dienotvarkę. Pastebėjau, kad dabartinė dienotvarkė pasižymi didesne tolerancija “permiegojimams” (oversleeping), kas ir buvo mano pirmosios nesėkmės priežastis.

Tiesa, šiandieninės nenumatytos situacijos ir ekstremalios dienotvarkės pasėkmės tokios: vaikai pas senelius iki liepos vidurio, tai manau, kad bus žymiai paprasčiau pagauti tas fazes, o kai vaikai sugrįš, tikiuosi jau būti praėjęs adaptaciją.


comments powered by Disqus