Pakeisk 12 įpročių

Paskelbta 2013-10-30
1 min. skaitymo

Įpročius keisti reikia atsargiai - po vieną. Kadangi iš žemiau išvardintų, kai kuriuos jau turiu išsiugdęs, planuoju sąrašą pilnai įsisavinti iki 2014 liepos 1 d.

 1. Kelkis anksčiau. Sudėtinga. Daugiausiai dėl to, kad ilgai vakaroju. Labai noriu patapti “vyturiu”. Pasiekta.

 2. Nuolat mankštinkis. Po to, kai pradėjau bėgioti - tai paprasta. Įgyvendintas.

 3. Teisingai maitinkis. Pusiau įgyvendintas. “Junk-food” ir energetinių nesąmonių nevartoju. Nemažai prie sveikesnės mitybos prisidėjo ir žmonos hobis - dieta.

 4. Susikurk produktyvumo sistemąNežinau, kas čia sudėtingiau - “produktyvumo” ar “sistemą”.

 5. Skirk laiko savo profesiniam tobulėjimui. Kas mėnesį perskaityti po vieną specialybės irba su darbu susijusį straipsnį. Pasiekta.

 6. Tapk labiau organizuotasNa šito tai jau tikrai nebus per daug.

 7. Perskaityk po knygą kas mėnesį. Buvo laikas, kai skaičiau po knygą per savaitę. Reikia atnaujinti įprotį.

 8. Apribok bereikalingą interneto naršymą. Nelysti į soc tinklus iki pietų (12:00). El. paštą tikrinti pagal grafiką. Tai jau bandžiau - tikrai duoda rezultatų. Ech - kur tie laikai, kai kompiuteris be interneto buvo darbo įrankis…

 9. Laikyk savo “inbox’ą” tuščią. _ Taip ir darau. Laiškai arba trinami, arba persiunčiami (deleguojami), arba užduotis atliekama ir jie archyvuojami, arba pažymimi “žvaigždute”, priskiriami kažkokiam projektui ir… archyvuojami. Kai laiško turinys tampa neaktualus, ar užduotis įvykdoma - žvaigždutė nuimama._

 10. Ribok TV. Paprasta. TV nežiūriu, net aparato namie neturime.

 11. Išmok naujų įgūdžių. Susidaryti sąrašą, ko noriu išmokti per 2014 metus. Kas mėnesį išmokti ką nors naujo. Pasiekta.

 12. Rašyk dienoraštįRašau šį tinklaraštį, tačiau reikia pradėti rašyti dienoraštį kasdien, kad ir po sakinį.

Taigi - 8 jau tik 5 įpročiai iš 12 (daugiau negu pusė), kuriuos dar reikia išsiugdyti. Kai kurie susiję, pavyzdžiui 4 ir 6, arba, įvykdžius 8 atsiras laiko 5 ir panašiai.

7 punktas irgi beveik įvykdytas. Norėjau skaityti po knygą per savaitę, tačiau birželio mėnesį užstrigau, beskaitydamas Brian Tracey “Maksimalus pasiekimas”, kadangi tai - ne tokia knyga, kurią gali imti ir perskaityti nuo pradžios iki galo. Skaitydamas atlieku užduotis, tad tai užima laiko. Apskritai ši knyga - antroji knyga po Napoleon Hill “Think and Grow Rich”, kurią noriu turėti popieriniame variante.

Pagal 99%.


comments powered by Disqus